Skip to main content

چگونه ماژول نرم افزار را دانلود کنیم؟

برای شروع از منوی Customers روی WHMCS کلیک کنید. در این بخش میتوانید لیست فروشگاه ها را مشاهده کنید. برای هر فروشگاه توکن یکتایی جهت دسترسی به نرم افزار ایجاد میشود. دقت کنید که این توکن به معنی دسترسی کامل به نرم افزار VmBox میباشد، پس از قرار دادن این توکن در اختیار دیگران پرهیز کنید.

برای ایجاد فروشگاه جدید بر روی Click to Add new one کلیک کنید. اسمی برای فروشگاه وارد کنید. آدرس پنل مدیریت گزینه ای اختیاری است و صرفاً جهت ساخت لینک های میانبر از پنل نرم افزار به پنل مدیریتی WHMCS استفاده میشود.

پس از وارد کردن اطلاعات بر روی Add کلیک کنید تا فروشگاه جدید به نرم افزار اضافه شود.

حال برای دانلود ماژول روی Generate Module کلیک کنید و پس از بررسی تنظیمات روی Generate and Download کلیک کنید. ماژول را دانلود کرده و پس از اکسترکت کردن، آن را در پوشه مربوط به ماژول های فروشگاهتان قرار دهید. تنظیمات مربوط به ماژول در فایل Config.php ذخیره شده و می توانید آن ها را تغییر دهید. بعضی از گزینه ها ممکن است در آینده بلا استفاده گردد و به زودی حذف خواهند شد.

حالا میتوانید با مراجعه به تنظیمات هر محصول در فروشگاهتان از قسمت Module، ماژول نرم افزار VmBox را انتخاب کنید. گزینه اول لیست پلن هایی را که در نرم افزار اضافه نموده اید را نشان میدهد. یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید.

اگر در هنگام ساخت پلن از چندین پروفایل برای سخت افزار استفاده کرده اید. میتوانید با زدن تیک مربوط به هر یک، گزینه های قابل پیکربندی را اضافه کنید. با ذخیره کردن تنظیمات، ماژول به طور خودکار این گزینه ها را برای محصول ایجاد کرده و شما میتوانید قیمت هر یک را به طور جداگانه تنظیم کنید. از این قابلیت میتوان جهت ارائه منابع اضافی استفاده کرد.