Skip to main content

مراحل نصب نرم افزار

نرم افزار VmBox به صورت یک فایل OVF ارائه میشود، شما میتوانید این ماشین مجازی را روی هر سرور مجازی سازی راه اندازی نمائید. با این حال توصیه میشود نرم افزار را در همان سروری که vCenter را راه اندازی نموده اید اجرا کنید. فایل OVF نرم افزار را میتوانید از واحد فنی در پنل کاربری خود بخواهید. لازم به ذکر است نرم افزار VmBox جهت ارتباط با فروشگاه و مشتریان به یک آی پی آدرس پابلیک و ثابت در بستر اینترنت نیاز دارد.

به علاوه جهت ایجاد ارتباط امن بین مشتریان و نرم افزار، به یک آدرس FQDN که به آی پی آدرس نرم افزار اشاره میکند نیاز دارید. میتوانید از ساب دامین های دامنه هاستینگ خود استفاده کنید و یا از واحد فنی درخواست ایجاد ساب دامین برای نرم افزار خود ثبت کنید. ساب دامین ساخته شده به شکل های زیر خواهد بود:

[Your Hosting Name].vmbox.ir
[Your Hosting Name].vm-box.ir
[Your Hosting Name].vm-box.com

پس از نصب نرم افزار نوبت به ساخت پلن ها میرسد، میتوانید پلن های دلخواه خود را با سیستم عامل های مختلف و کانفیگ های مختلف بسازید. کارشناسان ما در تمامی مراحل در کنار شما هستند تا در صورت داشتن هر سوال در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند. پس از ساخت تمپلیت ها و پلن ها نوبت به دانلود فایل ماژول WHMCS میرسد. برای دانلود ماژول به زیر منوی WHMCS در منو Customers مراجعه کنید.

پس از قرار دادن فایل های ماژول در پوشه مربوطه در فروشگاه WHMCS به بخش تنظیمات ماژول هر محصول رفته و گزینه WHMCS را انتخاب کنید. در این قسمت لیست پلن های ایجاد شده نمایش داده خواهند شد و شما میتوانید پلن مربوط به محصول خود را انتخاب کنید. گزینه های انتخابی سیستم عامل، سی پی یو، رم و حافظه به طور خودکار ساخته خواهد شد. هم اکنون ماژول قابل استفاده میباشد. طبق تنظیمات انجام گرفته بر روی فروشگاه مشتریان شما پس از پرداخت، میتوانند از سرور خود استفاده نمایند.

دانلود نرم افزار#

کاربران عزیز، جهت دانلود نرم افزار می توانند در خواست خود را از طریق ارسال تیکت در بخش "تماس با ما" به واحد پشتیبانی ارسال نمایند تا فایل OVF و تمپلیت های مورد نیاز سیستم عامل ها برایشان ارسال گردد. لازم به ذکر است کاربران می توانند بمدت ۱۴ روز از تمامی امکانات نرم افزار جهت تست استفاده نمایند.